Problemy z logowaniem przez Facebooka naprawione

Komentarze (0)

Właśnie poprawiłem problemy związane z logowaniem przez Facebooka. Przepraszam za utrudnienia i zapraszam do korzystania z cv-kreatora. więcej »

Problem z logowaniem Google

Komentarze (0)

W ostatnich dniach użytkownicy logujący się za pomocą konta Google mogli otrzymywać ekran błędu. Problem został naprowiony. Przepraszamy za utrudnienia. więcej »

Kreator CV - nowe funkcje

Komentarze (0)

Dziękuję wszystkim za uwagi i sugestie, które podesłaliście.

Niedługo planuję rozpocząć prace nad dodaniem ich do Cv-Kreatora.

Oto lista:

  • Usuwanie sekcji
  • Dodawanie nowych sekcji
  • Zmiana kolejności sekcji, przesuwanie góra/dół
  • Opcja przesunięcia klauzuli na dół strony
  • Możliwość tworzenia kilku CV dla jednego użytkownika

Jeśli masz pomysł/uwagę/sugestię ulepszenia CV-kreatora, napisz proszę w komentarzu.

Jednocześnie zaznaczam, że nie będzie żadnych zmian w cenniku. Korzystanie z CV-kreatora pozostaje darmowe, a opłata za usunięcie stopki bez zmian.

więcej »

CV Kreator - nowa wersja

Komentarze (6)

Dziś uruchomiłem nową wersję CV Kreatora. Dodałem kilka ulepszeń oraz funkcji, zgłaszanych przez użytkowników w mailach.
Ze względów bezpieczeństwa zresetowałem hasła do wszystkich kont. Jeśli masz problem z zalogowaniem do nowej wersji, skorzystaj z formularza odzyskiwania hasła i postepuj zgodnie z instrukcjami.

Użytkownicy logujący się za pomocą Facebooka lub Google nie mają konieczności ustawiania nowego hasła. Zaloguj się lub, jeśli jesteś tu pierwszy raz, załóż konto.

Lista ulepszeń nowej wersji CV-Kreatora

  • Poprawiony wygląd edytora CV
  • Dodana możliwość kadrowania zdjęć
  • Dodanie opcji szablonu - wybór wielkości czcionki, wielkości nagłówków i odstępów między liniami
  • Wygodne przełączanie szablonów
  • Szybsze działanie
Zapraszam do korzystania i klikania Lików. więcej »

Jak napisać CV? [filmik]

Komentarze (1)

Zamieszczam filmik znaleziony na youtubie, który porusza aspekt pisania CV z perspektywy szefa działu HR.


Treść filmiku: Piotrze, czy pisanie CV jest jeszcze trudnością dla ludzi? Nie jest to umiejętność oczywista. Tak przynajmniej wynika z naszych doświadczeń, dlatego, że CV z dokumentami aplikacyjnymi bardzo wielu osób spotykamy się na codzień. Nawet w ramach Centrum Aktywizacji . Zawodowej, które prowadzimy dla różnego rodzaju firm. Osoby przysyłają swoje dokumenty celem weryfikacji. To doświadczenie pokazuje, że jest nad czym pracować. Że wydaje się, że to jest taka oczywista oczywistość. Żeby móc w odpowiedni sposób przedstawić przyszłemu pracodawcy i zainteresować przyszłego pracodawcy, ale przede wszystkim uzyskać ten efekt, na którym nam zależy, czyli być zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną, no to bez dobrze napisanego CV nie... więcej »

Porady dotyczące przygotowania CV [filmik]

Komentarze (0)

Treść filmiku Od dobrego CV oczekujemy kilku rzeczy. Przede wszystkim musi dobrze wyglądać i być wolne od błędów ortograficznych - zdziwilibyście się w ilu CV roi się od błędów. Oczywiście ważna jest treść, ale także, to, jak prezentuje się CV. Po tym, jak ono wygląda od razu widać, czy ktoś się wystarczająco postarał, czy nie. Wiele firm po prostu nie przeczyta CV z błędami lub w kiepskim formacie. Dlatego postarajmy się, aby wyglądało ono jak trzeba i dajmy je jeszcze komuś innemu do sprawdzenia. Ważne jest, aby już na pierwszy rzut oka można było po CV ocenić kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie kandydata, bez wchodzenia za daleko w szczegóły, bo od tego właśnie jest rozmowa kwalifikacyjna. Do pewnego stopnia im mniej tym więcej. Patrząc z perspektywy osób czytających CV i listy motywacyjne - to dla nich dużo pracy. Zastanówmy się więc... więcej »

Nowe szablony CV

Komentarze (4)

Dziś wzbogaciłem CV-Kreatora o nowe szablony CV. Do twojej dyspozycji są teraz 2 szablony CV, każdy w dwóch wariantach – ze zdjęciem po prawej lub ze zdjęciem po lewej stronie.

Teraz, po zalogowaniu lub rejestracji przechodzisz na stronę z szablonami i po wybraniu interesującego cię szablonu CV rozpoczynasz tworzenie swojego CV za pomocą edytora. Jeśli chodzi o samą stronę edycji CV, poprawiłem nieco jej funkcjonalność i dodałem możliwość zmiany tekstu klauzuli poufności na samym dole.

Wybierz teraz swój szablon i rozpocznij tworzenie CV, kliknij: Szablony CV więcej »

Kreator CV - początek

Komentarze (0)

CV-Kreator żyje w sieci już 10 dni. W ciągu tego czasu setki, a dokładnie 372 osoby wygenerowały swoje CV korzystając z tego programu do tworzenia CV online. Mam nadzieję, że część z Was już znalazła pracę, a staranne, przejrzyste i profesjonalnie wyglądające CV się do tego przyczyniło Mamy już też 18 lajków na fejsie. Klikajcie ich więcej, niech CV kreator się rozwija. Ja ze swojej strony przygotowuję więcej szablonów. więcej »

Zapisywanie...

Lubisz CV-Kreatora? Powiedz o tym Facebookowi. Kliknij lubie to!